Ogrodzenie elektroniczne Innotek SD-2100E
nr katalogowy: SD-2100E
- Cena: 1499,00 zł
- produkt jest Dostępny
Kup teraz
To co wyróżnia system typu elektryczny pastuch - niewidoczne ogrodzenie marki Innotek SD-2100E na tle konkurencji to możliwość ładowania obroży w stacji bazowej. W zestawie znajduje się 150 metrów przewodu i wysokiej klasy obroża elektroniczna dla jednego psa.
Rozbudowana centralka systemu oferuje system ostrzegania o przerwaniu przewodu rozłożonego w ogrodzie oraz system podtrzymania działania w przypadku braku prądu (system wykorzystuje 8 popularnych baterii typu AA). Dodatkowo system centralki Innotek przypomina o konieczności doładowania obroży w wybranym terminie.
W zestawie znajdziesz chorągiewki, które pozwalają psu w czasie szkolenia zorientować się na jakim obszarze może się swobodnie poruszać.
Przewód musi tworzyć zamkniętą pętlę rozpoczynająca się i kończącą w nadajniku. Przykładowe rozłożenie przewodu sprawdź poniżej:
.jpg)
Baterie zapasowe w centralce:
Jeżeli źródło zasilania zewnętrznego zostanie odcięte, baterie zapasowe podtrzymają pracę systemu nawet do 40 godzin.
Obroża elektroniczna:
Odbiornik przymocowany jest do nylonowego paska obroży. Gdy pies próbuje opuścić wyznaczony teren, obroża ostrzega go dźwiękiem, a następnie karci impulsem elektrycznym. Obroża w tym systemie zasilana jest akumulatorkiem i może być wielokrotnie ładowana poprzez umieszczenie jej do ładowania w centrali systemu. Obroża w zestawie jest odporna na deszcz i krótkotrwałe zamoczenie. Obroża posiada 3 poziomy siły impulsu. Waga obroży z bateriami ca. 100 gram.
Innotek jest marką amerykańską. System niewidoczne ogrodzenie SD-2100E to europejska wersja elektrycznego pastucha dla psów typu niewidoczne ogrodzenie.
Zalety niewidocznego ogrodzenia Innotek SD-2100E:
- w zestawie 150 metrów przewodu no. 075 lub lepszy
- nieduża, wodoszczelna obroża
- obroża zasilana akumulatorkiem
- centralka z wbudowaną ładowarką
- dźwiękowy sygnał ostrzegawczy w obroży
- film szkoleniowy w zestawie
- obszerna, ilustrowana instrukcja obsługi
- przeznaczony do ogrodów o powierzchni do 10 hektarów (wymaga dokupienia przewodu)
Opcjonalnie:
Dodatkowa elektroniczna obroża do niewidzialnego ogrodzenia Innotek
Dodatkowy przewód no.100 do niewidzialnego ogrodzenia Innotek
Dodatkowe elektrody do elektrycznej obroży Innotek
Aprobata CE 1999/05/EEC
Opinie z Allegro:
Dnia 01.08.2009 od Simon_1983: "Wszystko super profesjonalna porada szybka wysyłka a urządzenie sprawuje sie genialnie :) POLECAM WSZYSTKIM SPRZEDAJĄCEGO"