Obroża dodatkowa dla małego psa do systemu 350M i 900M
nr katalogowy: PSPDT20-11977
- Cena: 549,00 zł
- produkt jest Dostępny
Kup teraz
Dodatkowa obroża elektroniczna przeznaczona do zestawu 900M oraz 350M marki PetSafe. Obroża elektroniczna PDT20-11977 przeznaczona jest dla mniejszych i średnich psów, których waga mieści się w przedziale od 3.6kg do 18 kg.
Ten model obroży posiada ergonomiczny, dopasowany do szyi psa kształt oraz niewielką wagę, tak by jej noszenie było całkowicie komfortowe dla małego psa. Obroża wyposażona jest w pasek o maksymalnej długości do 78 cm. Pasek wykonany jest z trwałego tworzywa, jego nadmiar można uciąć nożyczkami.
Obroża zasilana jest na akumulatorek. Obroże elektryczna dla psa wyposażona jest w łatwo dostępny włącznik / wyłącznik. Odbiornik obroży jest wodoodporny.
W zestawach 350M oraz 900M marki PetSafe można stosować dodatkowe obroże dla różnych wielkości psów, co czyni ten system bardzo uniwersalnym.
Opcjonalnie:
Wymienne
elektrody do obroży elektrycznej 350M PetSafe
Zestaw
elektroniczna obroża 900M PetSafe
Zestaw dla mniejszych psów -
obroża elektryczna 350M PetSafe.
Obroża posiada certyfikat ECMA oraz CE.