Obroża elektryczna PAC DXT2 z zasilaczem
nr katalogowy: PACDXT2
- Cena: 1769,00 zł
- produkt jest Dostępny
Kup teraz
Profesjonalna obroża treningowa dla psów irlandzkiej marki PAC oferująca 64 poziomy impulsów. Obroża zasilana akumulatorkiem z możliwością doładowywania przez zasilacz załączony do zestawu i stację dokującą umożliwiającą ładowanie dwóch obroży w jednym momencie. Nadajnik wyposażony w akumulatory również posiada możliwość ładowania po podłączeniu do stacji dokującej.
W zestawie wodoszczelna obroża z nadajnikiem odpornym na zamoczenie. Zasięg zestawu do 1.250 metrów pozwala kontrolować psa na znaczną odległość. W pełni naładowany zestaw pozwala na pracę aż do 5 dni. Wodoodporna obroża posiada płynną regulację impulsów, impulsy krótkie ostrzegawcze i długie korygujące oraz funkcję sygnału akustycznego.
Wskaźniki poziomu naładowania akumulatora w odbiorniku i nadajniku informują o niskim stanie zasilania. Obroża posiada funkcję kodowania/włączania magnetycznego - wystarczy zbliżyć ją do danego nadajnika.
Istnieje możliwość rozbudowania zestawu o dodatkową obrożę dla drugiego psa.
W zestawie:
Nadajnik z możliwością zawieszenia na szyi lub przypięcia klipsem do paska
Odbiornik dla psa z obrożą wodoszczelną do 10 m.
Obroża atrapa
Neonowa lampka testująca
Zasilacz z kompletem kabli do ładowania obroży i nadajnika
Stacja dokująca
Krótkie i długie elektrody
Praktyczna walizka
Przewodnik treningowy
Instrukcja w języku angielskim
Opcje:
Dodatkowa obroża elektryczna BXC2 lub elektryczna obroża AXC-5
Dodatkowe elektrody do elektronicznej obroży PAC
Produkt posiada aprobatę CE