Wytrzymała i trwała elektryczna obroża do tresury psa marki Pet Safe dla psów o wadze od 3.6 kg do 18 kg. Jeśli posiadasz mniejszego psa, nie jest Ci potrzebny duży zasięg, a obroża elektryczna ma być skuteczna do zastosowań amatorskich i ... bezpieczna dla psa jest to model dla Ciebie. Wysoką jakość i skuteczność zapewnia certyfikat ECMA marki PetSafe.
Zasięg 100 metrów umożliwia praktyczne wykorzystanie dla amatorów szkolących swoje psy. Markowy sprzęt za przyzwoite pieniądze. W zestawie zasilacz do ładowania akumulatorka. Zarówno obroża elektryczna dla psa jak i pilot są wodoodporne i mogą pracować w trudniejszych warunkach pogodowych, a tresura psów może się odbywać przez cały rok niezależnie od pogody.
Zestaw charakteryzuje się wyjątkowo małym i poręcznym pilotem wysokiej klasy, który posiada większość funkcji droższych systemów. Elektroniczna obroża dla psa została tak przygotowana aby jej rozmiary nie były uciążliwe dla mniejszych psów - waży tylko 60 gram.
W systemie PetSafe 100M Trainer pilot wchodzący w skład zestawu został wyposażony w akumulatorek, który można doładowywać przez zasilacz dołączony do zestawu. Elektryczna obroża dla psa korzysta natomiast z dwóch typowych baterii guzikowych CR-2032.
Pilot obroży oferuje dodatkowe ostrzeganie dźwiękiem przed każdym impulsem, funkcję ostrzegania dźwiękowego oraz regulację poziomu impulsu w 8 natężeniach tak aby jak najlepiej dopasować je do danego psa. Dodatkową funkcją pilota jest funkcja Booster, która umożliwia szybkie zastosowanie podwyższonego impulsu w sytuacjach awaryjnych.
Zarówno pilot jak i obroża elektryczna dla psa posiadają kontrolkę stanu naładowania.
Poniżej możesz obejrzeć film prezentujący podobny produkt marki PetSafe z linii Trainer. Poszczególne modele różnią się zasięgiem, zastosowaną obrożą elektryczną do tresury psa i pilotem który może posiadać więcej lub mniej funkcji w zależności od wersji.
Funkcjonalność:
Zasięg do 100 metrów
Ładowanie pilota przez zasilacz
Wodoodporny pilot
Wodoodporna obroża elektryczna dla psów mniejszych ras
Osiem poziomów impulsów
Funkcja booster - mocny impuls
Ostrzeganie dźwiękowe w obroży
Kontrolka stanu zasilania w pilocie i obroży
Łatwo dostępny włącznik obroży
W zestawie:
Wysokiej klasy wodoodporny pilot
Lekka elektryczna obroża dla psa z bateriami
Dwa komplety elektrod
Neonowa lampka kontrolna
Zasilacz 220 V
Dodatkowa wtyczka na napięcie 110 V
Smycz reklamowa do pilota na szyję
Opcjonalnie:
Dodatkowe
baterie RFA-35 do obroży elektrycznej PetSafe
Dodatkowe
elektrody PetSafe do elektronicznej obroży
Certyfikat CE
Elektroniczna obroża do tresury psa PetSafe 100M Trainer, opinie naszych Klientów np:
Data 26.06.2010: Przesyłka została wysłana i dotarła szybciej niż błyskawicznie. Nie sprawdziłam jeszcze skuteczności, bo zgodnie z instrukcją ładuje na razie sprzęt przez 24 godziny. Na sobie już wypróbowałam... :) jestem dobrej myśli. To nie może nie działać, tylko trzeba będzie mądrze i niezbyt często używać, żeby się zwierz nie zorientował, że jak nie ma na szyi obroży to jest bezkarny. pozdrawiam i dziękuję.
Data 03.09.2009: Genialne urządzenie !! Obroże, które oferuje ten sprzedawca naprawdę działają ! Dodatkowo fachowa pomoc i obsługa. Polecam gorąco !!
Data 07.12.2011: Wszystko ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam wszystkim gorąco !!!!!!!!!!!!!!